Euromarxistické vymývání mozků

[Před publikováním tohoto článku v němčině jsem byla jedním německým kamarádem varována, že mě pak dost známých nebude mít rádo, protože moje názory jsou údajně „tak strašně pravicové“. Bohužel to pouze potvrzuje obsah tohoto textu a fakt, že názorová svoboda v Německu (a její tolerance) je velmi nízká a že tamnímu systému se již podařilo to, co před druhou světovou válkou: lid sám omezuje názorovou pluralitu a podporuje státní ideologii. Protože mi vždy šlo a jde o Pravdu a svobodu slova, je to jen další důvod tento text publikovat. Pravda není vždy líbivá, ale její ignorance je cestou slepou.]


Poté, co si naši rakouští sousedé schválili, že volit mohou i šestnáctiletí, konečně se dobrali ke zvolení nového bundesprezidenta: bývalého voliče komunistů, člověka, který dlouhodobě podváděl svoji manželku, a islamofilního ekoteroristu. Potajmu jsem očekávala, že Zelení nějak zařídí, aby mohli volit i domácí mazlíčci (aby ten průměr voličského IQ ještě trochu shodili), leč k vybudování základů suicidálního ekoteroristického neomarxistického státu jim úplně stačila mediální propaganda. Pokud to takto půjde dál, můžeme na svých jižních hranicích zanedlouho očekávat zrod islámského chalífátu.

Výsledky rakouských voleb mě nijak nepřekvapují a dokazují, že evropská kultura se v západních zemích hroutí. A jestli si někdo myslí či doufá, že v Německu soudružka Makrela zatřepe tučnýma ploutvema a zapluje do komunistického důchodu, tak si dovoluji odhadnout, že se mýlí. Nechci být škarohlíd, ale nerealistický optimismus je jako pirátská páska přes oko.

Kolektivní mentalita: „Východní blok“ a Západ

Protože jsem v Rakousku i Německu nějakou dobu žila/žiji, nedá mi to, abych to neocementovala. Dle mého názoru je totiž nutné poznat kolektivní mentalitu národa, aby člověk pochopil, proč je systém v zemi takový či onaký a proč v USA vyhraje Trump a v Rakousku Van der Bellen, který chce z Rakouska udělat stát muslimů a gayů (schválně, která skupina přežije).

Osobně si myslím, že většina evropské populace si neuvědomuje propastný rozdíl v mentalitě západních a východních národů. V postkomunistických zemích je společnost složena především ze tří skupin:

 1. Z těch, kteří „totáč“ zažili na plný koule a vědí, jak vypadá propaganda a co to je omezování svobody (část o to i nadále stojí)
 2. Z vejrostků přelomu let 80. a 90. (jako já), kteří prožili dětství ve svobodě a vlastenectví, o jakých se Rakušákům či Němcům ani nesnilo
 3. ze šprťouchlat jen o pár let mladších, která už jsou ale částečně zdegenerovaná západoevropským neomarxismem. Těm říkám ztracená generace.

U našich jižních a západních sousedů je ale společnost tvořena z velké většiny hned několika ztracenými generacemi, které nikdy nepoznaly opravdové neskryté odebrání svobody a jsou vychovávány k poslušnosti státu. Na Západě – mnohem víc než na Východě – lidé díky blahobytu a dlouhodobému vymývání mozků státem zastávají názor, že přenášení zodpovědnosti za život jedince a přenášení rozhodování na stát je naprosto správné.

Pro tyto lidi jsou opravdu FPÖ (Norbert Hofer) nebo Alternative für Deutschland ultrapravicové strany, protože jejich politický střed je de facto ultralevicí, která je pro ně normální – nic jiného nepoznali, neuvažují nad tím. Možná i proto, že na rozdíl od Čechoslováků za bolševika se mají ekonomicky dobře a jejich pozornost je zaměřena na konzum: nemají čas zabývat se politikou.

Zážitky ze života (výsledky neomarxistické propagandy)

Dánsku jeden spolužák naprosto neutrálně řekl o nějakém pánovi na obrázku v prezentaci „black man“ (byl fakt černej jak bota) a celá třída (Norové, Dáni a směska jiných národností včetně americké profesorky) ztichla. To se přece nedělá, pojmenovávat barvy pravými jmény.

Rakousku jsem na jedné párty zcela bez jakéhokoli vedlejšího významu laškovně řekla jednomu Turkovi, že je nějakej chcíplej, že je přece Turek, tak by měl sršet energií a „pařit“. Z reakcí ostatních mi bylo ihned jasné, že to se nedělá, poukazovat na něčí původ.

Když jsem při rozhovoru s jedním Němcem poukázala na prostý matematický fakt, že při stávající porodnosti bude Německo zanedlouho muslimskou zemí a že dle průzkumů z jiných zemí kolem 60% muslimů chce zavedení práva šaría (pro všechny!), tak mi odvětil, že to se nestane. Jaký máš argument, ptám se. „To se nestane, to vláda nedovolí.“ Ať žije logika a inteligence!

Pokoušela jsem se pár lidem vysvětlit, že požadavek AfD na dodržování zákonů není „pravicový populismus“, ale s těmito lidmi nelze argumentovat: oni na to odvětí, že „musíme být solidární a pomáhat“. Jedno, že tolerance porušování zákonů vede k rozpadu právního státu. Většina z nich program AfD nikdy nečetla, ale přesto budou tvrdit, že jde o ultrapravicovou populistickou stranu. Takové máme ale i u nás, že…

V Norsku se lidé staví za stát, když rozbíjí institut rodiny a krade děti, protože se ve škole naučili, že stát to myslí dobře a stát vás k tomu šťastnému životu dovede, i kdybyste přitom měli chcípnout. A tak je to správně, soudruzi. Na internetu se Češi a Slováci žijící v Německu navzájem varují, že kvůli sociálce musí mít každé dítě svůj vlastní pokoj, jinak je zle…

To je moje osobní zkušenost s Dánskem, Rakouskem i Německem. Samozřejmě jsem narazila i na lidi nezávisle přemýšlející a inteligentní, kterých je dost, ale bavíme se o kolektivu, o většině, o stereotypu národa a jeho směřování.

Státní propaganda

Tragické je, že v západní Evropě je již několik generací vychováváno ke komunistickým hodnotám a těch, kteří se již neomarxismem nakazili, je zkrátka víc než těch střízlivých ostatních. Stát měl zkrátka více času lidi indoktrinovat a státní propaganda v jejich očích splývá s realitou.

Každý, kdo touží po moci, ví, že výchova dětí je jedním z klíčových prvků. Věděl to Marx a Engels, věděl to Hitler, věděl to i Mohamed. [Das Kommunistische Manifest; Mein Kampf; Korán] V německém rádiu dennodenně slýchám stále dokola pojmy „pravicoví populisté“, „ultrapravice šíří strach a nenávist“… Dříve či později to bez aktivní obrany každý mozek přijme jako „pravdu“. Po zvolení Trumpa dokonce moderátoři v „objektivních“ německých mainstreamových médiích nepokrytě mluvili o konci světa, katastrofě atp. Celé je to vyšperkované tím, že se vysílají i pořady, kde se o nutnosti objektivity mluví – ale vždy to skončí tak, že „objektivitu si musíme udržet, ale pravicový populismus nesmíme připustit, protože ten je špatný“. Občas mám v autě strach, že to naklopím do příkopu, jak jsem mimo z toho, nakolik se vysílání v německých rádiích podobají někdejší komunistické propagandě. Průměrně inteligentní člověk, který nikdy nezažil komunistické praktiky, nemá šanci takto převlečenou propagandu rozluštit, natož aby si uvědomil zneužívání slov „pravicový“ a „populismus“, o jejichž významu nemá ani páru.

A tak převládá myšlení, že muž by v rámci rovnoprávnosti měl být s dítětem doma (to je v Německu normální), žena musí honem honem zpět do práce a všechny kultury jsou si rovny – i islám, který jasně klasifikuje ženy jako podřadné bytosti. Všichni jsou si rovni a všichni jsou stejní – hlavně neotvírat oči, nedejbože na to upozorňovat. Vše je relativizováno a staré pořádky jsou rozbíjeny srpem a kladivem. Neomarxistické hodnoty jako vymalované.

Ignorance, nevzdělanost a emocionalita

K dlouholeté státní propagandě lze ještě přidat fakt, že většina lidí není schopna nezávislého, kritického myšlení, o politiku se aktivně nezajímá a islámské texty nečetli, a tak prostě není důvod „šířit strach a nenávist“. Jedna rakouská známá s FB plným „Refugees welcome“ se mě tuhle naprosto naivně zeptala: „A jsou v islámských textech fakt tak špatný věci?“ Nevěděla jsem, jestli jí udělat sáhodlouhou přednášku o islámských zvěrstvech nebo ji plesknout Koránem přes vítačský ksichtík. Tak hlavně, že ví, koho vítá.

Mnoho vítačů jsou lidé, kteří mají nerozpoznaný problém s emocionalitou a sebepřijetím, aniž by si to racionálně uvědomili. Tento problém pak potlačují konáním takového „dobra“, které je zrovna v módě: podporováním invaze. Bohužel to není řešení ani pro toho samotného člověka, protože každý z nás je v prvé řadě zodpovědný sám za sebe a za své nejbližší okolí. (Proč Syřani? Není v Evropě dost lidí v nouzi?)

Ale takoví jsou v celé Evropě.

Proletáři všech zemí, vyližte si p***l!

A tak se nevzdělaní lidé, kteří nikdy nečetli jediný islámský text a nemají tušení o vlastní neomarxistické nákaze, radují nad ničením vlastní země a kultury – nad volbou Van der Bellena.

Nadějí zůstává fakt, že jakýkoli levicový systém usilující o vytvoření ideální společnosti skrze omezování svobody jedince je systém násilný a umělý. Nepřichází přirozeně, jde proti přírodě, a tudíž není schopný přežít. Jde o to, jak dlouho bude umírat.


Dovětek:

Tento text nemá být v žádném případě pochopen jako kritika národů jako takových, nýbrž jako kritika státních systémů. Byl napsán, protože mám Rakousko i Německo i s jejich tradicemi tak ráda a protože nám jako Evropanům nesmí být lhostejné, co se děje u našich sousedů.

 

52 thoughts on “Euromarxistické vymývání mozků

 1. Super článek. Jen bych dodal, že v Rakousku byla snížena věková volební hranice na 16 let už v roce 2007.

  1. Bola znížená ale len pre parlamentné voľby. Pre prezidentské to bolo až teraz.

 2. Vyborny clanek. Leta tvrdim, ze pro prohlednuti soucasne propagandy je instumentalni zkusenost z komunismu. Me bylo pri prevratu 11 let. A leta rovnez hlasim sve nadseni serialem 30 pripadu majora Zemana. Jednak za herecke vykony a zejmena pro ucebnici propagandy kterou kazdy dil otevira.

  Velmi se mi libi Vase obraty a argumentace.

 3. To je skvělé, že jste si založila svůj web. A vůbec jste skvělá celá :-))). Luciferka.

 4. Krásně a trefně jste to rozebrala! Naprostý souhlas..jen z té budoucnosti jde hrůza!! Děkuji.

 5. Dík za Váš další článek, v kterém jako vždy mistrovsky popisujete samou podstatu vážných problémů dnešního světa. Mnozí, ke kterým se sám počítám, se nestačí divit proč tolik lidí pocházejích ze stejných kořenů klasické civilizace se projevuje tak děsně naivně, což při jejich značném počtu nevěstí nic dobrého.
  Vaše články nám (s mozkem ještě nevýmytým) přinášejí obrovskou úlevu tím, že přesně popisují a analyzují vše co se kolem nás děje a co málokdo z nás dokáže popsat a vysvětlit tak jako Vy.

 6. Jsem potěšen, že se objevují další myslící, zvídaví a nebojácní lidé. |Hlavně Vám přeji zdraví a chuť do další obtížné práce. Zdraví Špelda

 7. „Byl napsán, protože mám Rakousko i Německo i s jejich tradicemi tak ráda a protože nám jako Evropanům nesmí být lhostejné, co se děje u našich sousedů.“

  Tak až na tu poslední větu dobrý.
  Co přesně znamená, „není mi lhostejné“, to je nějaký pocit nebo něco konkrétního, jako demonstrace, vylepování plakátů, hladovka, nvs?

  1. Já píši „…nesmí být lhostejné, co se děje u našich sousedů.“ To znamená, že by nás to mělo zajímat,nic víc. Já píši, co si myslím, upozorňuji na to, co se (dle mého názoru) u našich sousedů děje. Jak s tím kdo naloží, nebo jak s tím popř. naložíme nako národ, toť otázka. Není to nic jiného, než tak nějak sobecký pud sebezáchovy: ve 30. letech se také mentalita německého národa nepozorovatelně měnila…a všichni víme, jaký to mělo dopad na český národ. Hladovku klidně držte, ale nemyslím, že to k něčemu bude 🙂 Kdo na dění u našich sousedů může v prvé řadě reagovat, je naše vláda. Ale tohle je přece na mnohem delší debatu…

 8. Děkuji Lucie-neskutečně výstižné pokračujte dál, určitě bude počet Vašich příznivců stoupat geometrickou řadou

 9. Děkuji za článek.
  Dlouhá léta přemýšlím nad dilematem – je naše (evropská židovsko-křesťanská) kultura nadřazená ostatním, nebo mají všechny kultury stejnou hodnotu, bez ohledu jak barbarské se nám naší kulturní optikou mohou zdát? Z toho vyplývají další otázky – pokud je naše kultura nadřazená, dává nám to právo a povinnost ji šířit „ohněm a mečem“, nebo máme zaujmout jen shovívavý nadhled nad těmi, co do naší civilizační úrovně ještě nedospěli a nechat jen při jejich barbarských rituálech?
  A pokud jsou si všechny kultury rovny, mají i stejné právo na existenci, nebo je zcela v souladu s přírodním pravidlem přirozeného výběru, že vitálnější kultura vytlačí tu, která není schopná nebo ochotná sebe samu bránit?
  Jenže zatímco jedna kultura řeší tyhle filosofické otázky, druhá zatím vraždí, znásilňuje, upaluje, řeže hlavy a shazuje ze střech baráků. A čím dál více infiltruje do teritoria té první kultury.
  Zdá se, že na podobné disputace už není čas a naše morální dilemata někdo vyřešil za nás.
  Protože jsou chvíle, kdy logika, morálka, výchova a kultura jdou stranu a moci se chopí pouhé pudy. A nejsilnější ze všech je ten sebezáchovný.

  1. Je čas vzestupu, stagnace a je i čas sestupu a rozpadu. Také je čas boje a čas míru. Na tom všem se učíme a skládáme zkoušky. Nemůže tu být jako v inkubátoru, jak by to někteří sociální inženýři chtěli zařídit. To bychom se nic nenaučili. Bez konfliktů a i těch v sobě potlačených to nejde. Je ale třeba vykultivovat zdravou agresivitu a odstranit pyšné ego. Měli jsme na to čas mnoho životů ale ulpívali jsme na stejných chybách.
   Zcela určitě nemají různé kultůry stejnou hodnotu, jak to můžete připustit? Patrně církevnická dogmata vás válcovala? Mezi některými národy jsou přece i propastné rozdíly. Multikulturalita je z duchovního hlediska zhovadilost. Některé národy se ale mohou při nenásilném míšení navzájem obohatit. Jen blbec se darebákům či primitivům, nájezdníkům, adekvátně nepostaví. Ti největší zločinci jsou ale mezi námi, třeba například Kalousek a jeho maskot, dnešní havloidi skoro všichni, i Klaus je darebák i když v tomto si stojí zdánlivě rozumně a vůbec všechna ta snobská, pyšná, povýšená, pokrytecká, elita, co elitou vůbec není a cpe se k moci.

 10. Nemělo by se zapomenout i na to, že termín opakovaného 2. kola voleb rakouského prezidenta se posunoval nejenom kvůli nevyhovujícím obálkám, ale také proto, že se čekalo na schválení změny volebního systému rakouským parlamentem (změna pravidel uprostřed mezi původním a opakovaným 2. kolem !!!).
  21.9. rakouský parlament odsouhlasil, že v opakovaném 2.kole prezidentských voleb budou moct volit už 16-tiletí (oproti hranici 18 roků v původním kole).
  Takže by mě velmi zajímala statistika, kolik „nových“ voličů mezi 16-18 roky volilo ve druhém kole a hlavně koho volili.
  Jsem bohužel přesvědčená, že tyto „nové“ voliče měl dobře ošéfované Brusel prostřednictvím aktivistů a neziskovek. Nepochybuju o tom, že na středních školách provedli brčáloví aktivisté hromadnou lobotomii, aby „mladí“ volili Van der Bellena.
  Jinak, držím Vám palce Lucie, ať Vám to vydrží. Pište, pište, snad Vás ta novodobá inkvizice neupálí na hranici.

 11. Myslím,že to,co je nám tvrzeno- totiž,že nás 40 let komunismu za Západem zbrzdilo,je teď vlastně naše výhoda.

 12. Paní Lucie, jsem rád, že jsem Vás znovuobjevil (po smazaném blogu na iDěs). Nepolevujte, takových pitomců jako v A či DE je i u nás habaděj. Jak říkáte: kdo nezažil komanče a jejich public relation, neuvěří. Proto je nutné burcovat. Nestačí „týden nepokoje“, vyhlášeného samozvanci a zaprodanci (neasociazuje Vám něco?). Občanský nepokoj by měl trvat aspoň třicet let až do odstranění nepořádku ve státních financích a jejich službách, prolhaných politiků, přebujelé byrokracie, nulové odpovědnosti i za miliardové zakázky, arogance státní moci vůči celkem bezbranným žadatelům o nějaký průkaz (který si beztak vymyslel erár), ve vyplácení všemožných „dáfek“ některému etniku. Někteří z nás, starší 65. let, jsou bohužel už tak senilní, že odkývou vše, světlou výjimkou je nás pár desítek, kteří už z principu nevěří nikomu. Líbí se mi Vaše psaní, Vaše názory, mám Vás na liště (nikoli na háku)

 13. Lucie, je dobře, že jste založila vlastní web a že nás na to PL upozornily. Píšete výborně a jen doufám, že vás po Novém roce nové „ministerstvo pravdy“ nezlikviduje. Dík.

 14. Otazne je, co s tym myslenim sucasnych mladych, co totalitou neboli poznaceni. Aj u nas. Tychto ludi bezne stretavam (kto nie) a tiez sa proste nestaraju co a ako, hlavne ze je novy iPhone. Stat sa postara, stat zabezpeci, stat sa MUSI postarat, stat nedopusti. Ci sa jedna o ekonomiku, vzdelanie, vychovu alebo zaistenie vlastnej bezpecnosti (lekarnicka, hasiaci pristroj, sebaobrana vratane vlastnenia zbrane – to posledne je priam diablov nastroj, bez ohladu na to ze clovek je slusny sporiadany obcan co pomaha slabsim).

  Jedinu moznost ako z toho von vidim v tom, aby o tom hovorili rodicia, ci este lepsie, stari rodicia so svojimi detmi a vnucatmi, venovali sa im. Dnes sa ale uz v rodine moc nerozprava, necitaju sa rozpravky, necitaju sa pribehy o slobode ako boli uz len take proste Mayovky.

  Ja som mal jedno stastie, moj stary otec je zaprisahlym odporcom totality, akejkolvek. Ono to inak ani nejde, ked prezijete 3 rezimy co potlacali slobodu a z toho jeden zobral celej rodine majetok.

 15. Máte můj obdiv, držím Vám palečky, lidi, jako Vy budou v blízké budoucnosti třeba.

 16. Vaše postřehy jsou vynikající, zažil jsem komunismus v aktivním věku a naprosto s Vámi souhlasím.

 17. Super, normálni ľudia ešte nevyhynuli. Ale sme ohrozený druh, sakriš…

 18. Úžasný článek.Moudré,věcné,a nezvratně pravdivé úvahy. Obdivuji pisatelku. Škoda,že se nerozhodla bojovat v politice.Několik takových společně by snad mohlo zachránit Evropu. Ale vím,že je to doslova životu nebezpečné. Takže DÍKY za každé takové slovíčko.

 19. Vždycky mě příjemně překvapí, schopen napsat takhle dlouhý článek – já jsem na to příliš líný. Měl bych k tomu jen dvě malé připomínky: Němci se takto chovají hlavně díky jejich kolektivnímu traumatu z II.sv.války a stejně tak Rakušáci, kteří se tváří, že AH nebyl od nich, a že nadšeně nikdy s anšlusem nesouhlasili jsou na tom podobně, navíc v Rakousku mají komunisté sice jen asi 1%hlasů, ale v hospodářské sféře mají odhadem mezi 10 až 20% reálné moci.

 20. Poučný článek, takové informace o tom co se děje jsou nedocenitelné. Zajímalo by mě, co přesně myslíte tím „nerozpoznaný problém s emocionalitou a sebepřijetím“… jak se to projevuje u těch lidí. Mohla by jste to více popsat?

 21. Jestli toto jednou bude v budoucnu pravda, mám velké obavy o svá vnoučata. Děkuji za článek, je jich málo,chtělo by to přitlačit.
  Zdravím z Krakonošova,Mirek

 22. Presvedceni, ze svoboda je prirozeny lidsky stav, vyhralo kolonialnim poddanym v byv. Britske Severne Americe vlastni zem a vlastni narod. Snad k tomu dojdou v Evrope take.

 23. .. bože to je tak hezké, když mi někdo mluví z duše 🙂 . Komunismus už není hrozba, je to skutečnost, kterou emitovalo nerovnoměrné potírání každého z „ismů“, které zákonitě vedou k totalitě. Potíraný byl jen fašismus. Komunismus a fundamentalismus jako by ani nebyl. Když položíte otázku vítačům, zda by se společnost neměla postarat dříve o své potřebné, či jestli není nespravedlivé poskytnout asyl pouze těm bohatým (předpokládám, že chudí potenciální migranti zůstali chudáci doma), či zda by se neměli ti, kteří utíkají před válkou a chudobou zcela přizpůsobit mravům naší země, tak vám odpoví, že je to odporné, když ti záleží na kusu žvance.
  Možná je to zákonitý proces degenerace, který by mohly zastavit morálně zdravé osobnosti, které se třeba časem vyloupnou.
  Díky za článek!

 24. Dlouho jsem nečetl něco tak výstižného – aneb jako bych to napsal sám (kdybych to uměl). Tento text by měl viset viditelně v parlamentu a i na dalších vhodných místech.

 25. Lucie (smím-li Vás takto familiérně oslovit), Váš text je balzámem na moji „pravicově populistickou“ duši:) Ve členění, které uvádíte, patřím k té první skupině, která zažila komanče „na plný koule“ – i když až v té pozdější fázi, která už byla proti třeba 50. letům v podstatě veget. O propagandu a omezování svobody fakt nestojím a s pohnutím vzpomínám na 90. léta, která jsem vnímal jako skutečně svobodná. Jsem velmi rád, že někdo Vašeho věku uvažuje způsobem, který je mi tak blízký. Díky, Váš blog si dávám do záložek.

 26. Asi to ode mne bude troufalé, ale ptám se: „co s tím?“. O stavu společnosti pláču v (zatím nezrušeném) blogu na iDnes http://hudecektomas.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=568321 . Ale řešení nemám. Šířit mezi lidi informace prostřednisctvím blogů a webů oslovuje maximálně desetitisíce a to ještě pouze těch, kteří po informacích touží. Jiné, mírumilovné, řešení neznám.

 27. V elmi slusna analyza situacie v D a AT.
  Ja som sa z popisovanych dovodov vratil po 28 rokoch z Nemecka spät na Slovensko.
  Jedine, co moze nas a Europu zachranit je silna a sudrzna V4-ka.

 28. Skvělý článek! Dovolím si dodat, ze vymýváni mozků našich dětí jiz ČT praktikuje, před Večerničkem v pořadu Zpravičky. Lze najít v archívu na webu Déčka. Když jsem před časem emailem diskutoval s předsedou rady pro tv vysílání o bulvárních zpravickach (zabití nožem), odpověděl mi, že (zkráceně) je v zájmu společnosti citlivě informovat děti o „realitě“.

 29. Pani Lucie, jako provokace je vas clanek docela pekny a snad mi zbyde kolem vanoc trochu casu, podivat se na nektere dalsi Vase clanky. Ziju v Rakousku dost dlouho, abych tuto zemi vnimal dost jinak a byl mimo jine docela rad, ze se ke kormidlu nedostal Hofer.
  Jo a patrim k te prvni skupine, dle vaseho hodnoceni, jen me ty lepsi zítrky nedokazaly tak nadchnout, abych si na ne Doma za peci pockal 🙂 Pekny den Skalicka

  1. Pokud myslíte tou provokací pobídku lidem přemýšlet o svobodě, osobní či obecné, tak o.k.

 30. Vase clanky ctu velmi pozorne,protoze je spoustu veci,ktere se clovek nedozvi,ale taky me u nich napada…Proc nevstoupi takovi lide do politiky?Drtiva vetsina z nas chce pravdu a ferovku.Jinak dekuji,ze se nebojite psat.

 31. Vynikající článek bez „politické korektnosti“. Jak vzácné v dnešní divné době. Německo má našlápnuto k nové totalitě. Ti nadšení vítači imigrantů silně připomínají nadšené fanatiky, přesvědčené, že nacismus je ta nejlepší cesta k jejich štěstí. Nevadilo jim ani, že jsou loutkami zvrhlé ideologie. Ti dnešní fanatici budou vítat tak dlouho, než pochopí, že ideologie multikulturalismu(ohavné slovo) je stejně zvrhlá, jako byl nacismus. Jen s opačným znaménkem.

 32. Nelze nic jiného dodat,opět skvělá práce,držím palce,jen tak dál….. 🙂

 33. V roce 1989 mi bylo 25 let. Svoboda v devadesátkách byla úžasná. V posledních deseti letech už ale přituhuje, podobně jako v osmdesátých. Prožil jsem spoustu času v režimu minulém i současném: svoboda je vždycky jen na chvilku…
  Jinak ale palec nahoru – racionální pojmenování jádra pudla.

 34. Obecně-civilizační otázky jsou jistě fajn a v mnohém máte pravdu, gratuluji. Ale z našeho (národního) hlediska je spíš důležité pochopit, že i ten islám se stal „jen hráčem na zvrácené šachovnici globalistů“. Tedy nás primárně neohrožuje islám jako takový (většina muslimů nikdy nechtěla vyvraždit ostatních 7mld lidí na planetě, jen jejich jistá radikální část, třeba wahhábisti), ale spíš lidé, kteří je financují, dodávají jim zbraně, podporují jejich přesun do Evropy, atd.

  Kdo se zajímá o fakta, tak zná historii dělení Indie (Bengálsko 1905, Pákistán 1947), ví jak vznikl Fed a proč, co byl Sikes-Picot (rozdělení Arábie) a kdo zafinancoval bolševiky (vlastně šlo o rozdělení Německa a Ruska, jejich oslabení, podobné Sykes-Picot v Arábii), jak to bylo s Bank of England (dlouhá historie), Montagu Normenem (guvernér 1920-44), proč vznikla banka mezinárodní výměny BIS v Švýcarsku (vyzbrojení Německa, pro útok na Rusko = zničení Evropy a následná dominance US-Britů) a jak se hnutí těchto „pracháčů“ transformovala mezi lety 1919 (mírová konference v Paříži) až 1947 (Britové se vzdávají mandátu Palestina).

  Dnešní globalisté podporují to vymývání mozků mladým, někdo to financuje, má značný vliv na média, má enormní množství peněz pro tyto účely.
  NATO se pod vlivem US neokons změnilo, smyšlené důvody přepadu Iráku a Lybie, podpora Saúdské Arábii a Kataru, kteří financují ISIS (radikály). Naše vláda se vůči lživým válkám nevymezila, jsme tak (jako stát) na straně agresorů. Jde tu o reálné věci, znovu se opakuje model r.1917-1933, opět je Německo štváno proti Rusku (tentokrát už ne bolševickému, ale „Putinově-imperiálnímu“).

  Převrat na Ukrajině odstartoval (po Gruzii) horkou fázi, blížíme se k finále. Ona hnutí „hate free“ a „vítači“ jsou jen doprovodné aktivity, jak odvést pozornost od toho hlavního – nepojmenovat toho nepřítele, který sbírá od r.1913 (vznik Fed) obrovské peníze, a nyní je využívá pro rozbití Evropy. Je to čistá zrada „spojenců“, druhý Mnichov, ale mnohem horší. Je to protizákonné (i dnes) a mělo by to být nazváno pravým jménem a pomocníci těchto lidí by měli být souzeni (např. Britský Královský vojenský institut se omezil na konstatování, že válka v Iráku byla tou nejhorší strategickou chybou, Blair se omluvil, tím to končí – žádný soud). Tady prostě nejde o islám, pardon, toto je hra „západu proti západu“, tady jde o nás.

 35. Absurdní je, že se dnes i na českých školách povinně vyučuje předmět Multikulturní výchova (obv. v 1. roč. na střední škole).

  1. Multikulturní výchova je součástí školních vzdělávacích programů (dříve osnov) už na základních školách.
   Záleží na učitelích, jak k tomu přistoupí s ohledem na věk dětí.

 36. V komunismu jsem prozil cela studentska leta a jsem prekvapen, ze nekdo, kdo jej prakticky nezazil umi tak trefne veci pojmenovat! Ucta. Ztotoznuji se se zaverem, ze degenerace Zapadni Evropy jde ruku v ruce s jejim blahobytem – je to ale logicke. Zavrete divokeho tygra do klece a davejte mu denne plnou misu zradla – za par mesicu z nej budete mit otylou linou kocku! No a na Zapade k tomu pridejte neomarxisticke politiky, kteri chteji ridit vsechny a vsechno a nestesti je hotovo! Vysledkem mate zdegenerovany narod – temer ucebnicovym prikladem jsou Norsko a Svedsko!

 37. Pište Lucie, pište! Jste skvělá, rovná, chytrá holka, co více si přát! Snad jen více takových Lucií! Držím Vám palce, no v politice by Vás asi bylo škoda, je to špína, ale ten váš bystrozrak a vtip budeme moc potřebovat!

 38. Zlatá střední vesta
  pod sakem
  každej Čech ji nosí
  i s prakem.

  Geniálně popsaná skutečnost, v jednoduchosti a pravdě se nejlíp bydlí!

Komentáře jsou ukončeny.