Zahalené ženy mne uráží!

Ve čtvrtečním pořadu „Máte slovo“ běžela debata o hidžábech i islámu v Česku. Vcelku čekaně to byla tragikomedie, ale zato s natolik růžovým vyvrcholením, že mi to stálo za pozdní jití na kutě a noční můry s bubáky v hidžábu. Celé to představení totiž parádně odrazilo několik zásadních rysů islámu a nabídlo takový vhled, na jakém stupni islamizace se ČR nachází. Shodou okolností nejlepší trefy na terč měly sama Michaela Jílková a dvě diskutérky z publika.

Muslimské ohýbání reality, křesťanští apologeti

Hakim Amdouni al Mozekabsent – jakýsi muslimský blbec – blekotal, že pedofil a vrah Mohamed „byl morální člověk“. Dále pak že souložit devítileté holčičky, pokud už menstruují, bylo tenkrát normální (snažil se to okecat co to šlo, ale moc mu to nešlo). Na dnešní německou a dánskou toleranci sňatků dětí odpovědět nedokázal.

Nevýraznou paní s horní částí těla zatemnělou křížkem na krku netřeba moc rozmazávat na chlebik – to byl typický příklad nepochopení a zneužití křesťanství. Jak asi jedna ze dvou nejlepších diskutérek z publika (učitelka 2. stupně ZŠ) poznamenala: „Rozdíl mezi hidžábem a křížkem je naprosto jednoduchý. Křížek je pro všechny, hidžáb pouze pro ženy. Značí totiž její podřadné postavení.“

Indoktrinace dětí

Sofie byla holčička v publiku, která si již v devíti letech SAMA vybrala hidžáb a je na to pyšná. Já se ptám: kde je Barnevernet, Valachová, Šabatová a jiný skot?! Fakt si někdo myslí, že je devítileté dítě schopné si vybrat, jakému náboženství bude posluhovat? Každé náboženství předložené malým dětem je v podstatě duševním znásilněním.

Sofie je mimochodem sofistikovaný nástroj muslimské propagandy: která holčička by nechtěla být nazvána „dámou“…? (Sofie povýšeně citovala svého spolužáka: „Sofi není holka. Sofi je dáma.“) Tak bachec, s kým se vaše děti kamarádí.  Tato malá fanatička mimoděk ukázala jeden typický rys islámu ve svém výroku: „Burkiny jsou lepší!“ … To slovo lepší… to je islámský pohled na svět, který vštěpují už muslimští rodiče svým dětem: „jsem lepší než nevěřící“.

Západní ženy se chtějí zahalovat…

Egyptský novinář Yaser Daniel Reizk význam zahalování žen shrnul velice výstižně: „Je vám 11 nebo 12, ještě nemáte ňadra, menstruaci, a už jste v hidžábu. A ten vám vysílá vzkaz číslo jedna: Jste permanentní kořist. A jste také lepší než ostatní: Jste cudná.“ Pozornost Evropanů a muslimské slizáctví je totiž něco zcela jiného. Zásadní rozdíl je ve vnitřním nastavení: to, že je žena přitažlivá, v evropském kulturním kontextu neznamená, že je opovrženíhodná či „špinavá“. Naproti tomu pro muslima je nezahalená žena „špinavá“ (o vlastní zkušenosti jsem psala zde) či dokonce „bezcenná“. To není pouze vyšší hladina testosteronu, jak se mylně domnívá Stropnický, to je totiž infekce mysli: islám.

Musím tudíž naprosto souhlasit s muslimem Hakimem al Mozekabsent, že i mnohé západní ženy se samy chtějí zahalovat, když se ocitnou mezi muslimy. Je to obyčejný pud sebezáchovy. Nemusí vás hned někdo obtěžovat, ale samotný pohled dokáže říci dost a může být nepříjemný. Muslim vidí ženu jako kořist. Jak sám některý z muslimů v pořadu poznamenal, žena je pro muslima sexuální objekt. Děkuji převelice paní Jílkové za povedený komentář: „To je ale na vás, to by chtělo se ovládat!“

Žádné zahalování žen tolerovat nehodlám a pohoršuje mě to, protože zahalené ženy mi de facto dávají najevo, že já jsem „necudná“ či „špinavá“. Ženy, UVĚDOMTE SI TO!

A já chci víc. Já požaduji, aby byl hidžáb zakázán coby manifestace sympatizace s protiústavní ideologií neuznávající rovnoprávnost žen a mužů.

Ale zde nejde pouze o hidžáb na školách, zde jde o zásadní ústupek muslimům. Jak trefně okomentovala Lea Vojteková v publiku: pokud budu vyznávat náboženství, kde všichni musí chodit nazí, pak se též setkám s překážkou ve formě zákonů a pravidel. Proč má tedy islám mít výjimku?

Celá diskuze ukázala jednu zásadní věc: islám JE v Česku přítomen, sílí a má fanatické obhájce, kteří se bijí za výjimky ze zákonů. Feministky, kde jste? Proč neprotestujete proti degradaci ženy v islámu?!