Kniha „Jak posílit imunitu proti koronaviru, chřipce a jiným patogenům“

Jak posílit imunitu kniha

Jak posílit imunitu proti koronaviru, chřipce a jiným patogenůmKdyž se koronavirus začal šířit, byla jsem dlouhodobě na neurčito v Austrálii. Bedlivě jsem sledovala, co a jak, poněvadž je něco jiného potloukat se světem s tím, že během 24 hodin můžu být zpět v Evropě, a něco jiného je uvíznout hodně daleko od rodiny a známých… Jsou situace, kdy je lepší trocha té opatrnosti – i kdyby se obavy ve zpětném zrcátku měly ukázat jako pošetilé. A pro mě koronavirus byl a je jednou z těchto situací.

Ze všech těch konspiračních teorií se ale člověku až točí hlava.

  • Vypustili koronavirus Čínani záměrně?
  • Nebo za to můžou Číňani prostě proto, že sežerou, na co přijdou, a proto si tam viry vesele přeskakují mezidruhovou bariéru?
  • Jedná se o virus vyvinutý při výzkumech či experimentech v laboratoři?
  • Je to ekonomický nástroj „elit“?
  • Je to celé jen promyšlený plán manipulace celosvětovou populací se záměrem ubírat lidem svobodu?

Jestli máte střemhlavě bleskujasnou odpověď na některou z výše uvedených otázek, pak Vám gratuluji. Já tyto otázky se stoprocentní jistotou zodpovědět nedokážu. My prostě nevíme. Faktem ale je, že mnoho lidí zemřelo a stále umírá. Ti, kteří v desetimilionové republice postují rádoby chytrácké otázky na FB, zda někdo zná někoho s koronavirem, budou při 8683 nakažených (k 20.5.2020) hledat dlouho. To ale neznamená, že jde o „chřipečku“.

Názory odborníků jsou různé – někteří předpovídají, že virus sám vymizí (na základě názoru, že je vyvinutý v laboratoři, a tudíž nebude mít schopnost dlouhodobě přežít), jiní varují před druhou, o dost destruktivnější vlnou. Nicméně mnoho vědců a odborníků shoduje, že lze očekávat další smrtící epidemie různých patogenů i v budoucnosti, a to z mnoha důvodů – jedním z nich je mj. i neetický a neekologický chov zvířat: ve velkochovech, kde jsou zvířata v hrozných podmínkách dopována antibiotiky a jinými léky, si patogeny vyvíjejí rezistenci…a k přeskoku na člověka je jen krok…

A tak jsem provedla takový počin. Napsala jsem knihu, která představuje přírodní prostředky na posílení imunity, a to především ty, které byly zkoumány proti SARS-CoV, SARS-CoV-2 a chřipce. Protože se přírodní medicínou už nějaký ten rok zabývám, nabízím přehled bylin a rostlin, především z tradiční čínské medicíny, které lze brát i preventivně na posílení imunity proti onemocnění dýchacích cest. (Užití a příslušná varování před samoindikací botanických léčiv úvádím v knize.)

Knihu nabízím ZDARMA. Proč? Nad tím si můžete zameditovat nebo se zeptat Buddhy. Třeba. Jsou v ní stovky hodin práce a záměr tak nějak rozšířit povědomí o síle přírodních alternativ mezi těmi, kteří jsou zvyklí dobrovolně se odevzdávat do pařátů západního farmaceutického průmyslu.

Navštivte moje německo-anglicko-teď-už-i-české webové stránky, kde si knihu můžete po zadání emailové adresy zdarma stáhnout (resp. přijde Vám do mailu link na stažení pdf).

A jako bonus – tu je moje úplně první veřejné video, které pouštím do světa. Pro mě věc naprosto neslýchaná, ale ať si můžete spojit prořízlou klávesnici i s osobním dojmem. 🙂